Forum z burmistrzem Radzymina

14.05.2007 / Dodane przez:

W dniu 25 marca 2007 r. w hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i sportu odbyło się otwarte spotkanie mieszkańców z burmistrzem Radzymina Zbigniewem Piotrowskim. Podczas 2-godzinnego spotkania, zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Radzymińskie Forum”, Burmistrz przedstawił swój program na 4 lata kadencji oraz odniósł się do licznie zadawanych przez mieszkańców pytań i wniosków.  W kolejnym dniu Burmistrz podpisał Deklarację. Treść deklaracji orraz szczegółowy raport ze spotkania dostępny jest tutaj. Fragmenty nagrań video ze spotkania dostępne są na stronie Stowarzyszenia: http://www.forum.radzymin.net/multimedia/nagrania_video/masz_glos_25_iii_2007 Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum"  

W dniu 25 marca 2007 r. w hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i sportu odbyło się otwarte spotkanie mieszkańców z burmistrzem Radzymina Zbigniewem Piotrowskim.

Podczas 2-godzinnego spotkania, zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Radzymińskie Forum”, Burmistrz przedstawił swój program na 4 lata kadencji oraz odniósł się do licznie zadawanych przez mieszkańców pytań i wniosków

W kolejnym dniu Burmistrz podpisał Deklarację. Treść deklaracji orraz szczegółowy raport ze spotkania dostępny jest tutaj.

Fragmenty nagrań video ze spotkania dostępne są na stronie Stowarzyszenia:

http://www.forum.radzymin.net/multimedia/nagrania_video/masz_glos_25_iii_2007

Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum"