Pomiń menu

Wrocławianie, podpiszcie apel!

Wrocławianie, podpiszcie apel!

Gorąco zachęcamy wrocławian do poparcia inicjatywy, która ma powstrzymać budowę kolejnych budynków na Kuźnikach i ochronić tereny zielone ważne dla wszystkich mieszkańców naszego miasta!

Walczymy z zabudową w okolicy Sarbinowskiej 49-53 i  Dźwirzyńskiej 40-44  oraz w obronie łąki – pasa ochronnego, zarazem korytarza ekologicznego Lasu Kuźnickiego w Dolinie Rzeki Ślęzy. Potrzebujemy dużej ilości podpisów – do 19 kwietnia! Celem jest tysiąc podpisów! To realne. Dołącz do 95% mieszkańców, którzy popierają akcję.

Gdzie podpisać apel

  • zajrzyj do warzywniaka przy rondzie na wrocławskich Kuźnikach (u Pani z Warzywniaka, Koszalińska 6) i podpisz (PESEL nie jest potrzebny, wystarczy wrocławski adres zameldowania);

● wejdź na Facebooka, znajdź grupę Zielone Kuźniki, wydrukuj plik “Inicjatywa karta podpisów.pdf”, zbierz podpisy wśród rodziny, sąsiadów lub znajomych i zostaw u Pani z Warzywniaka przy rondzie.

Kto może podpisać

Podpisać może się każdy dorosły mieszkaniec Wrocławia. Walczmy o Swoje. Prezydent Jacek Sutryk nie chce z nami rozmawiać. My go szanujemy. Apelujemy o dialog z nami! Ciągle jest szansa na obronę naszych zielonych terenów!

Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Komitet Społeczny Zielone Kuźniki (zielonekuzniki@gmail.com #ZieloneKuźniki #ZieloneKuzniki)