Radomsko24.pl
Kim jesteśmy - Nasza misja

Codziennie słyszymy głosy, że nasze miasto jest małe i nic się w nim nie dzieje. Że jest nudno, zupełnie nie ma gdzie wyjść ani co robić. I że najlepiej już dziś wyjechać do Częstochowy, Łodzi, albo i jeszcze dalej. My natomiast uważamy, że w Radomsku dzieje się naprawdę sporo, tylko nie każdy o tym wie. Albo nawet więcej – o lokalnych wydarzeniach wie tylko mała grupka ludzi, reszta narzeka i spędza popołudnia przed telewizorami. Dlatego chcemy pokazać wam pozytywną stronę miasta!

Login

Zapomniane hasło

Dołącz

Informator Artykuły
Imprezy Kąciki Zdjęcia Filmy
  •  
 
 
Strefa sprawdzonej informacji

Choć od pierwszych wyborów samorządowych minęły już 23 lata (27 maja 1990), choć biorą w nich udział miliony z nas, a dziesiątki tysięcy wchodzą do władz samorządowych, nadal o samorządowcach zdarza nam się mówić „oni”.
Sesja Rady Miasta
Dni Radomska to świetna  okazja, by mieszkańcy spotkali się z prezydentem, radnymi i porozmawiali o tym, co  się już udało zrealizować, a co wymaga jeszcze zmian. By przedyskutować, jak wspólnie można  zmieniać najbliższe otoczenie. Razem możemy zorganizować w naszym mieście Święto Samorządu Lokalnego.

- Celem organizacji takiego święta jest próba „zbliżenia” samorządowców i mieszkańców, zwrócenia uwagi na pewne problemy, przełamania bariery w kontaktach z radnymi i prezydentem, a także chęć zainteresowania problematyką samorządową mieszkańców oraz angażowanie w lokalne sprawy - powiedziała portalowi Radomsk24.pl, Edyta Sapis, inicjatorka akcji. - Serdecznie zapraszam w imieniu własnym, akcji Masz Głos Masz Wybór oraz Stowarzyszenia Centrum Integracji Młodzieży Radomsko do włączenia się w obchody Święta Samorządu Lokalnego w parku Solidarności  i do czynnego w nim udziału, które zaplanowane zostało na 23 czerwca w godzinach 15-18 - zachęca radna Edyta Sapis.

Organizatorem Akcji Masz Głos Masz Wybór jest Fundacja im. Stefana Batorego oraz partnerzy: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju (PZR), Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich (SLLGO), Stowarzyszenie Szkoła Liderów.Komentarze (za pośrednictwem Facebooka)
Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość treści przekazywanych w komentarzach oraz za szkody materialne lub moralne powstałe z ich tytułu. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo. Redakcja zastrzega sobie prawo do zaprzestania publikacji dowolnego komentarza bez podania przyczyny. Jeżeli treść komentarza zawiera nieodpowiednie treści prosimy powiadomić zespół redakcyjny Radomsko24.pl.
REKLAMA
Nie posiadasz zainstalowanej wtyczki Flash Player.
Kliknij tutaj, aby przejść na stronę reklamodawcy
Ocena

odstep© 2005-2013 E-RADOMSKO S.C.