Pomiń menu

Porozmawiajmy o Szamotułach

Tygodnik Gazeta Szamotulska oraz portal itvinfo.pl organizują debatę z udziałem kandydatów na burmistrza Szamotuł oraz liderów ugrupowań powiatowych.

Wybory samorządowe mają bezpośredni wpływ na nasze życie codzienne. Radni, wójtowie, burmistrzowie, na których oddamy głos, będą przez najbliższe cztery lata decydować m.in. o tym czy powstanie nowy chodnik, droga rowerowa, przedszkole, dworzec autobusowy czy inwestycja zapewniająca nowe miejsca pracy. Od wybranych przez nas przedstawicieli zależeć będzie czy gmina, powiat skutecznie zabiegać będą o środki unijne. Dlatego 16 listopada wybierzmy ich świadomie. Zapoznajmy się z ich ofertami, programami. Mamy nadzieję, że pomocą w świadomym wyborze będzie przygotowywana przez nas debata przedwyborcza.

Z propozycją debaty wystąpił przed tygodniem na naszych łamach Jaromir Zieliński, kandydat na burmistrza Szamotuł. Organizacji debaty podjęła się nasza „Gazeta” oraz portal itvinfo.pl. Do udziału w dyskusji o przyszłości Szamotuł zapraszamy nie tylko osoby ubiegające się o urząd burmistrza, ale i liderów ugrupowań powiatowych. Debata odbędzie się w najbliższy piątek, 7 listopada, o godz. 17:00 w auli Zespołu Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja (szkoła zawodowa) przy ul. Mickiewicza 4 w Szamotułach. Politycy odpowiadać będą na pytania mieszkańców przesłane na nasz adres mejlowy: [email protected]. Oczywiście pytania będą mogli zadawać kandydatom także obecni na debacie. Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku – kliknij tutaj.