Pomiń menu

Polityka prywatności

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania elektronicznego newslettera informującego o akcji Masz Głos

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację im. Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa) w celu otrzymywania elektronicznego newslettera informującego o akcji Masz Głos.
Administratorem Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail jest Fundacja im. Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania Ci elektronicznego newslettera informującego o działaniach akcji Masz Głos. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu otrzymania newslettera.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody i będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia prawnie uzasadnionego sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych do innego administratora. Masz prawo sprzeciwu w związku z przetwarzaniem Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na ich niewłaściwe przetwarzanie.
W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych klikając w link „wypisz mnie” w newsletterze lub pisząc na mail: maszglos[at]batory.org.pl. Wycofanie zgody nie będzie rzutowało na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem.
Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych w ramach Akcji Masz Głos.