Pomiń menu

Kontakt

organizator:

Fundacja im. Stefana Batorego
ul.Sapieżyńska 10a
00-215 Warszawa

tel.: |+48| 22 536 02 62
maszglos@batory.org.pl

KRS: 0000101194
NIP: 526-10-46-481
Nr konta: 81 1030 1016 0000 0000 6145 0000

koordynatorzy regionalni:

Fundacja Aktywności Lokalnej

Iwona Janicka: ijanicka@maszglos.pl, 663 83 63 73

Jacek Janicki: jjanicki@maszglos.pl, 603 112 606

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES

Grzegorz Wójkowski: grzegorz@bonafides.pl, 502 984 057

Anna Staniek: anna@bonafides.pl, 32 203 12 18

Stowarzyszenie Homo Faber

Anna Dąbrowska: ad@hf.org.pl, 795 573 803

Marta Sienkiewicz: marta.sienkiewicz@hf.org.pl, 602 430 868

Piotr Skrzypczak: ps@hf.org.pl

Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab

Agnieszka Maszkowska: amaszkowska@maszglos.pl, 507 181 919

Piotr Znaniecki: pznaniecki@maszglos.pl, 533 522 503

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE

Robert Chomicki: r.chomicki@inspiruj.org, 693 004 101, 59 723 51 20

Małgorzata Łosiewicz: m.losiewicz@inspiruj.org, 507 781 164, 59 723 51 20