Pomiń menu

Początek akcji Masz Głos- czas obrać kierunek :)

Początek akcji Masz Głos- czas obrać kierunek :)

Fundacja PasjoDzielnia jest bardzo młoda - istnieje zaledwie od września, ale w tworzą ją dwie kobiety, które mają za sobą "kilka" lat doświadczenia w działaniach na rzecz innych. Pora nieco zmienić dotychczasowy kierunek.

Misją Fundacji PasjoDzielnia jest sieciowanie, wspieranie, inspirowanie i dawanie przestrzeni do działania osobom, które oczekują od życia więcej niż inni (liderzy lokalni). W jakich obszarach PasjoDzielnia prowadzi działania? Najważniejsze z nich to:

  • wspierania rozwoju zainteresowań i pasji,
  • prawa kobiet i ich rozwój,
  • promowanie i wspieranie postaw liderskich,
  • rozwój kompetencji osobistych i społecznych,
  • rozwój i popularyzacja kultury lokalnej i regionalnej

W ramach tegorocznej akcji Masz Głos Fundacja Pasjodzielnia chce skupić się na PASJACH! W końcu Pasje ma w swojej nazwie. „Moja pasją – mówi Wiolka Piwowarska – jest bieganie, stąd pomysł na zorganizowanie biegu prowadzącego przez urokliwe zakątki naszej miejscowości.” Bieganie pomaga „zresetować się”, oczyścić umysł, podnieść odporność i wytrzymałość. Poza tym – nie ma złej pory na bieganie, biegać można cały rok w każdych warunkach (a w marcu można dodatkowo liczyć na pogodowy misz-masz): „Spotkajmy się w końcu! Przyjedź – poznaj Wiązownice Kolonie! Rusz się! Poznaj innych truchtającym, pobądź trochę z nami!”, zaprasza Fundacja PasjoDzielnia. Na kiedy? Data – marzec 2020.