Pomiń menu

Spotkanie z Prezydentem Tczewa

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Rozwoju Regionalnego w Tczewie uprzejmie informuje, że w dniu 16 maja br. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Tczewie, zgodnie z harmonogramem akcji „Masz głos, masz wybór” przeprowadziło debatę publiczną poświęconą najważniejszym sprawom samorządu miejskiego.


W spotkaniu uczestniczył Prezydent Miasta Tczewa Pana Zenona Odya,  samorządowcy, oraz przedstawiciele mediów i różnych środowisk lokalnych.


Podczas spotkania Prezydent Tczewa przedstawił najważniejsze problemy miasta, do których zaliczył min.: budowę zjazdu z autostrady i regionalnego węzła komunikacyjnego, gospodarkę odpadami, modernizację stadionu miejskiego oraz zabezpieczenie lokali socjalnych, a następnie przez około 1,5 godz. podpowiadał na pytania publiczności.


Po zakończeniu debaty i podsumowaniu poruszonych w niej zagadnień, sporządzono deklarację zawierającą zestawienie najważniejszych problemów miasta oraz sposobów ich rozwiązania podczas obecnej kadencji władz samorządowych.

Raport przygotował:

Arkadiusz Brzozowski
Prezes Zarządu
SWIOiRR

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Rozwoju Regionalnego