Pomiń menu

"List do Prezydenta" w Tczewie

Fundacja Pokolenia w ramach akcji „Masz głos masz wybór” realizuje zdania na terenie miasta Tczewa mające na celu przekazywanie informacji dotyczących działań samorządu, aby społeczeństwo mogło monitorować realizacje obietnic wyborczych Prezydenta Miasta Tczewa Zenona Odyi.

Pierwszym działaniem było zorganizowanie otwartego spotkania Prezydenta Miasta Tczewa z mieszkańcami. Naszą kolejną akcją jest „List do Prezydenta”, której celem jest zachęcenie obywateli do zadawania pytań na każdy temat Panu Prezydentowi. Nazwa działania „List do Prezydenta” nie oznacza, że konieczne jest pisanie całego listu do Pana Prezydenta, wystarczy zadać jedno krótkie pytanie. Na terenie Tczewa zostaną rozstawione punkty, w których będzie można napisać a następnie wrzucać pytania do oznakowanych urn.

Akcja „List do Prezydenta” odbędzie się 23.07.2008 roku w godzinach 14:00 – 19:00.  Punkty będą rozstawione w miejscach :

Urząd Stanu Cywilnego w Tczewie – ul. Armii Krajowej 39,
Starostwo Powiatowe w Tczewie – ul. Jarosława Dąbrowskiego 18,
Fundacja Pokolenia – ul. Kościelna 6/7.
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 2 – ul. Konarskiego 15
Skrzyżowanie ul. Gdańskiej z ul. Pomorską (skrzyżowanie przed dworcem PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o. )

Pytania do Prezydenta można również wysyłać drogą e-mailową od 16.07.2008 r. do 24.07.2008 r. na adres [email protected] .

Po zebraniu listów zostaną one wysłane do Pana Prezydenta. W momencie otrzymania odpowiedzi na listy zostanie zorganizowana wystawa listów oraz odpowiedzi.