Pomiń menu

Spektakl Teatru ZNAK promujący Akcję MASZ GłOS

 

            Europejskie Ugrupowanie na Rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności EUREKA zaprasza na spektakl Teatru ZNAK pt. "BABILON.PL", które odbędzie się 31 sierpnia 2008 o godz. 21 na terenie placu przed Zespołem Szkół nr 1 w Redzie

Teatr ZNAK od lat związany z Trójmiastem i współpracujący ze Stowarzyszeniem EUREKA przy realizacji kilku międzynarodowych projektów reprezentuje tzw. sztukę uliczną, barwną i tworzoną z dużym rozmachem. „Babilon.pl” to nocny spektakl plenerowy realizowany w efektownej estetyce widowiska ulicznego pełnego ognia i efektów pirotechnicznych. Reżyserowane przez Janusza Gawrysiaka przedstawienie antywojenne łączy w sobie elementy teatralnej akcji ulicznej i parady artystów ulicami miasta.

Wydarzenie zaplanowane zostało w ramach Festynu na Pożegnanie Lata organizowanego przez MOKSIR w Redzie. Liczymy na uczestnictwo szerokiego grona przedstawicieli samorządu, sektora pozarządowego oraz mieszkańców. Współorganizacja Festynu ma na celu promocję Akcji Fundacji im. Stefana Batorego MASZ GłOS, MASZ WYBóR realizowanej w Redzie przez EUREKę.

 

 

Europejskie Ugrupowanie na rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności EUREKA