Pomiń menu

Trzecia Debata z Burmistrzem Miasta Łęczycy A. Olszewskim.

 

28 kwietnia o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Łęczycy, odbyła się trzecia debata z burmistrzem miasta. Dotyczyła ona przede wszystkim problemów lokalnych oraz była okazją na podsumowanie dotychczasowych działań kadencji władz Łęczycy.

Spotkania z władzami miasta organizowane w ramach akcji „Masz głos, Masz wybór” cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Łęczycy. Na tegoroczną debatę przybyło około 60 osób oraz wszyscy Radni Miasta i część Samorządu lokalnego. Mieszkańcy mieli liczne pytania do burmistrza oraz oczekiwali wyjaśnień na temat nurtujących ich kwestii. Przybyła także młodzież, która chciała aby miasto zorganizowało im teren do jazdy na rowerach, deskorolkach, rolkach, itp.

Burmistrz bardzo szybko zareagował na ich prośbę i wskazał im będącego na Sali kierownika Wydziału ds. Promocji, który z kolei umówił się z młodzieżą w celu wymiany pomysłów. Mamy nadzieję, że uda się z pomocą władz lokalnych zorganizować w naszym mieście Skatepark i nie ukrywamy, iż cieszylibyśmy się z faktu, że miała na to wpływ zorganizowana przez nas Debata z Burmistrzem.

Łęczycki Komitet Obrony Bezrobotnych