Pomiń menu

Kampania "Niecała Naprzód!" w Lublinie – Spółdzielnia Rzemieślnik-Bis popiera projekt budowy kładki

 Dzisiaj ( 30 czerwca) odbyło się spotkanie z prezesem spółdzielni mieszkaniowej Rzemieślnik-Bis, budującej obszerny kompleks mieszkalny na końcu ul. Niecałej, tuż przy projektowanej kładce.
Więcej o spółdzielni i jej sztandarowym projekcie można przeczytać pod adresem 
http://www.rzemieslnikbis.lublin.pl/
 

Po rozmowie — przeprowadzonej zresztą na placu budowy, a wiec też w miejscu , gdzie będzie kończyć się kładka, prezes spółdzielni pan Andrzej Rzeźnik stwierdził, iż nie widzi żadnych przeszkód, aby kładka powstała. Nie koliduje to z planami inwestycyjnymi spółdzielni. Więcej – w najbliższych dniach prezes będzie rozmawiał z wice-prezydentem Lublina Panią Elżbietą Kołodziej-Wnuk na temat infrastruktury towarzyszącej i powiązanej z miastem i poruszy temat kładki . 

Trzymamy za słowo, Panie prezesie 😉 

Po 6 lipca takie samo spotkanie odbędzie się z dyrektorem lubelskiego oddziału Polskiego Związku Motorowego. W tym wypadku sprawa jest bardziej skomplikowana, bo kładka będzie musiała przez działkę, której właścicielem jest PZMot. 

Przy okazji , nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż prowadzenie takiej kampanii, jak „Niecała Naprzód!” to w dużej mierze takie „supłanie węzełków”, prezentacja projektu różnym osobom, które powinny o nim wiedzieć, zbieranie opinii, poszukiwania poparcia. Ot, taka żmudna „dłubanina” 

 

Grupa Inicjatywna Fundacji Kultury Dialogu