Pomiń menu

Włocławek: Warsztat podczas montażu

 W poniedziałek, 17 maja członkowie Młodego Włocławka i Projektu: Polska pracowali nad montażem wystawy „Prawa Człowieka w obiektywie”, której otwarcie nastąpi 21 maja w Centrum Doskonalenia i Edukacji.

W trakcie wystawy zwiedzający będą mogli obejrzeć prace wyróżnione w konkursie Amnesty International dotyczące godności ludzkiej. Otwarcie wystawy oraz towarzyszący jej warsztat antydyskryminacyjny zainaugurują rozpoczęcie działalności przedstawicieli AI we Włocławku.

Wystawa jest organizowana przez Amnesty International, Projekt Włocławek, Centrum Doskonalenia i Edukacji oraz Projekt: Polska.

Praca nad montażem wystawy była jednocześnie warsztatem interpersonalnym nakierowanym na współpracę w grupie i wypracowaniem systemu działania Młodego Włocławka, szczególnie w trakcie działań strażniczych przy organizowaniu i realizacji zadań wynikających z programu tegorocznej edycji Akcji "Masz głos, masz wybór" oraz przygotowania szkoleń dla rówieśników w ramach Inkubatora Inicjatyw Młodzieżowych, który realizowany jest jako jeden z modułów Projektu "Działania aktywizujące młodych bezrobotnych i uczniów szkół ponadgimnazjalnych" współfinansowanego przez Fundację Batorego.

Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek