Pomiń menu

Włocławek: "Jaka Polska jutro?"

 Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna zapraszają w czwartek – 1 lipca 2010 roku na debatę „Jaka Polska jutro?”, w której udział wezmą posłowie Marek Wojtkowski z Platformy Obywatelskiej i Łukasz Zbonikowski z Prawa i Sprawiedliwości.

Debata odbędzie się w Collegium Minus przy Placu Wolności 1 (wejście od ul. Przedmiejskiej) i rozpocznie o godz. 10:00. Parlamentarzystom towarzyszyć będą wolontariusze profrekwencyjni i przedstawiciele struktur młodzieżowych ich partii. Debata odbywa się w ramach Akcji „Masz głos, masz wybór” i poświęcona będzie wizją Polski prezentowanym przez kandydatów na urząd Prezydenta RP.

W trakcie debaty nie będzie prowadzona kampania wyborcza, jedynie debatanci będą mogli prezentować postaci kandydatów oraz ich programów. Działania te mają na celu zachęcenie jeszcze nie zdecydowanych do udziału w niedzielnym glosowaniu.

Debatę jako moderator prowadził będzie Adrian Pokrywczyński z Młodego Włocławka, poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży XVI kadencji i Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Włocławek.

 

Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek