Pomiń menu

Dialog wybierających i wybieranych

 Fundacja "Twórczy, Aktywni" w ramach programu "Masz głos, masz wybór" zaprasza mieszkańców Zgierza 23 października 2010 o godz. 16.00 do sali konferencyjnej Centrum Obywatelskiego (Zgierz, ul. Długa 29A) na spotkanie wybierających i wybieranych na temat zgierskich problemów i propozycji ich rozwiązania.

Chcemy wspólnie porozmawiać o perspektywach Zgierza i umożliwić otwartą wymianę doświadczeń, pomysłów i poglądów na rozwój samorządu. Dialog wybierających i wybieranych wszystkich opcji pozwoli mieszkańcom bardziej świadomie zdecydować na kogo oddać głos i na podstawie merytorycznej dyskusji wybrać najlepszych.

Wybierane osoby będą przecież decydowały o rozwoju Zgierza i jakości życia zgierzan przez najbliższe lata. By lepiej poznać osoby, które będą zabiegały o głosy i chcą reprezentować zgierzan, zapraszamy też na stronę www.mamprawowiedzieć.pl, gdzie na podstawie ankiet wypełnianych przez kandydatów wkrótce będzie można poznać i porównać ich doświadczenia, poglądy, pomysły. Warto wiedzieć, czy sprostają oczekiwaniom. MASZ GŁOS … WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.

„Twórczy, Aktywni”