Pomiń menu

Tarnowskie Góry: Spotkanie przedwyborcze z kandydatem na burmistrza Arkadiuszem Czechem

Kolejne spotkanie w ramach akcji "Masz głos, masz wybór" zaplanowaliśmy z dotychczasowym burmistrzem Tarnowskich Gór – Arkadiuszem Czechem – który również kandyduje na to stanowisko w zbliżających się wyborach 21 listopada.

Odbędzie się ono już 10 listopada w Galerii Sztuki "Inny Śląsk" w Tarnowskich Górach. Kandydat startuje z listy Komitetu Wyborczego Inicjatywa Obywatelska.

Spotkania z kandydatami organizujemy w ramach ogólnopolskiej akcji "Masz głos, masz wybór". Na spotkaniach tych chcemy porozmawiać i zapytać kandydatów na przyszłych włodarzy Miasta Gwarków o Ich program wyborczy, wizję miasta i jego rozwoju, a także poruszyć tematykę bieżących problemów miasta i jego mieszkańców oraz sposobów na ich  rozwiązanie w oczach przyszłego burmistrza.

Jak przyszłość naszego miasta widzą osoby, które chcą zarządzać nim przez najbliższe cztery lata? Kim są, czy mają odpowiednie doświadczenie i czy odpowiednio pokierują naszym miastem?

Zapraszamy serdecznie do "Innego Śląska" 10 listopada.  Zaczynamy o godzinie 20:00, wstęp oczywiście bezpłatny.

Organizatorzy:
Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki www.fundacjatg.art.pl
Stowarzyszenie Góry Kultury www.gorykultury.pl

Strona Arkadiusza Czecha: www.arkadiuszczech.eu
Strona akcji "Masz głos, Masz wybór": www.maszglos.pl

Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki