Pomiń menu

Kluczbork: pranie radnych, maglowanie burmistrza

„Pranie Radnych”
Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego „Kobietom – Mammograf”  serdecznie zaprasza Mieszkańców na spotkanie z Kandydatami na radnych z wszystkich Komitetów Wyborczych, które organizujemy na kluczborskim Rynku w dniu 13.11.2010 w godz. 10 – 13 .

„Maglowanie Kandydatów na Burmistrza Kluczborka”
Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego „Kobietom – Mammograf”  serdecznie zaprasza Mieszkańców na spotkanie z Kandydatami na Burmistrza Kluczborka, które odbędzie się w dniu 15.11.2010 o godzinie 16 w siedzibie Stowarzyszenia w Kluczborku, Rynek 1.

Szanowni Mieszkańcy! Idźmy i głosujmy świadomie!
Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego „Kobietom – Mammograf” od lat uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Masz głos, masz wybór” promując idee społeczeństwa obywatelskiego. Organizując spotkania: „pralnię ” i „magiel” chcemy dać Państwu możliwość poznania kandydatów na radnych i kandydatów na burmistrza Kluczborka z list wszystkich komitetów wyborczych, zapoznania się z programami i dotychczasowymi dokonaniami kandydatów, wysłuchania, co mają do zaoferowania a także przekazania im swoich życzeń, oczekiwań.
Wybory samorządowe mają najbardziej bezpośredni wpływ na nasze życie. Pamiętajmy, że to właśnie radni i burmistrz, na których teraz głosujemy, będą przez 4 lata decydować o tym , co się będzie działo w naszym otoczeniu, od nich będzie zależał rozwój NASZEJ gminy, powiatu, województwa.
Oddajmy głos na tych, którzy nas przekonali, że rzeczywiście będą działać na rzecz lokalnej społeczności.

Ewa Zgadzaj – Martyniuk, prezes Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego Kobietom – Mammograf