Pomiń menu

Otwarte posiedzenie Komisji Rewizyjnej w Świętochłowicach

W związku z przygotowaniami do otwartego spotkania mieszkańców z władzami miasta na temat "Budżet 2012 - co będzie się dzieło w naszej gminie" zapraszaliśmy mieszkańców na spotkanie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta.

Przewodniczącym Rady jest nasz partner w programie Masz Głos, Masz Wybór Pan Zbigniew Nowak.

Komisja Rewizyjna w naszym mieście jest statutowo odpowiedzialna za rozpatrywanie sprawozdań z realizacji budżetu oraz sprawuje kontrolę nad jego realizacją. Dlatego umożliwienie spotkania mieszkańców z Komisją miało ważny wymiar przed planowanym na 17 listopada spotkaniem mieszkańców z władzami miasta.

O odbywającej się w środę 19 października otwartej Komisji Rewizyjnej informowaliśmy mieszkańców poprzez plakaty akcji „Masz Głos” oraz po przez media elektroniczne. Mimo to nie wpłynęliśmy na większą frekwencję mieszkańców w trakcie spotkania komisji. Jednak ważną informacją, którą przekazujemy w czasie naszych spotkań jest wiadomość o możliwości udziału we wszystkich komisjach oraz sesjach Rady Miasta ponieważ dobrą praktyką świętochłowickiego samorządu jest możliwość czynnego udziału mieszkańców w jego pracach. Informacje o terminach posiedzeń publikuje Telewizja Miejska, która również retransmituje obrady RM na swoim kanale TV oraz w internecie.

Fundacja „Wspólne Świętochłowice”

Dokumenty do pobrania

Raport z Otwartego posiedzenia i super ankieta
Raport z Otwartego posiedzenia i super ankieta

Galeria

[nggallery id=1]