Pomiń menu

Misiowe święto w legionowskiej bibliotece

Misiowe święto w Bibliotece

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie zaprosiła do zabaw dzieci oraz ich pluszowe misie. Spotkanie realizowane było w ramach Rodzinnych Sobót w Bibliotece 26 listopada 2011 r.

Dzieci i ich opiekunowie przybyli tak licznie, że z trudem mieściliśmy się w Bibliotece. Modyfikowaliśmy więc bardzo szybko i znacznie nasze plany na to spotkanie, a Kuferkowy Miś, który przygotował dla dzieci niespodzianki obiecał, że dostarczy jeszcze kolejne kuferki pełne niespodzianek i wówczas będzie można ofiarować je wszystkim małym uczestnikom misiowego święta w Bibliotece. Dzieci z misiowymi karteczkami, które otrzymały i kolorowały podczas zajęć, zapraszamy po niespodzianki od 3 grudnia do 10 grudnia 2011 w godzinach pracy Biblioteki.

Misiową imprezę Biblioteka zorganizowała po raz drugi. Dokładnie dwa lata temu ruszyliśmy z ofertą Rodzinnych Sobót w Bibliotece i była to wówczas właśnie sobota misiowa. Na zajęcia i zabawy przybyło dużo dzieci, jednak ani wtedy ani nigdy później nie było ich tak wiele jak podczas ostatniej soboty.
Mimo, że z braku miejsca nie mogliśmy przeprowadzić wielu zabaw i zajęć było kolorowo i wesoło. Czytaliśmy, rysowaliśmy, a w Misiowym Kinie obejrzeliśmy film pt. "Wesołe miasteczko".

Obiecałam naszym gościom, że w przyszłym roku również zorganizujemy misiową imprezę jednak już nie w Bibliotece, lecz w legionowskim ratuszu.

Z pozdrowieniami od Kuferkowego Misia Danuta Masiak dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie

 

Legionowskie Stowarzyszenie AMICUS