Pomiń menu

Giełda III Sektora – święto samorządności w Zamościu.

W minioną niedzielę (tj. 17.06.2012) jako Stowarzyszenie "Projekt-Europa" uczestniczyliśmy w Giełdzie III Sektora oraz Dniu Sąsiada zorganizowanym w Zamościu.

Impreza trwała od 13:00 do wieczora. Podczas imprezy promowaliśmy zarówno nasze stowarzyszenie, jak i akcję Masz Głos, Masz Wybór. Rozdawaliśmy mieszkańcom Karty Praw Mieszkańca, graliśmy w grę Honorowy Prezydent, prowadziliśmy punkt Naprawiamy Zamość! (czyli pokazywaliśmy mieszkańcom w jaki sposób działa serwis naprawmyto!, o co w nim chodzi, w jakim celu jest stworzony i jakie korzyści mogą z niego mieć). Prezentowaliśmy mieszkańcom również inne podejmowanie przez nas działania, w tym organizowany przez nas Europejski Dzień Języków. Rozegraliśmy również grę planszową promującą imprezy kulturalne Zamościa: Skok w kulturę (której autorem jest prezes Stowarzyszenia: Barbara Kolbus)

Uczestnicy naszych konkursów otrzymali nagrody, w tym przypinki: Naprawiamy Zamość! oraz nasze stowarzyszeniowe koszulki.