Pomiń menu

Lato ma się ku końcowi

To był już ostatni piknik, na którym gościliśmy w tym roku. Dlatego też chcieliśmy zaznajomić mieszkańców z jak największą liczbą prowadzonych przez nas akcji na terenie naszego pięknego miasta.

W niedziele 26 sierpnia 2012 na terenach zielonych przy rzece Łabuńka w Zamościu odbył się piknik organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. W. Łukasińskiego, na na którym jako Stowarzyszenie „Projekt-Europa” byliśmy obecni.

Tego dnia rozpoczęliśmy w Zamościu akcję promocyjno-informacyjną Stawka większa niż 8 mld. Wielu mieszkańców chętnie wysłuchiwało na czym polega projekt ustawy, pod którym składało swój podpis poparcia.

Osoby zainteresowane korzystały z naszych porad co do obsługi serwisu NaprawmyTo.pl. Wiele osób pochodzących do naszego stanowiska chwaliło serwis, a także jego ideę. Tego dnia przeprowadziliśmy także konkurs wiedzy o Zamościu. Poziom wiedzy dzieci uczestniczących w konkursie był zachwycający.

Dużym zainteresowanie cieszyły się przygotowane dla uczestników pikniku smakołyki, takie jak domowe ciasta i ciasteczka czy też chlebek ze smalcem. Mieszkańcy chętnie zasilali puszki kwestarskie,  z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie kolegi cierpiącego na nowotwór – Piotrka Danlowskiego.