Pomiń menu

NaprawmyTo idzie na piknik

Piknik stał się w ostatnim czasie bardzo popularną formą integracji społeczeństwa lokalnego w Zamościu. Pikniki organizują spółdzielnie mieszkaniowe, zarządy osiedli, organizacje pozarządowe, a także partie polityczne.

Już w najbliższą niedzielę (26 sierpnia 2012) na terenach zielonych przy rzece Łabuńka w Zamościu odbędzie się piknik organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. W. Łukasińskiego, na tym pikniku będziemy obecni i my jako Stowarzyszenie „Projekt-Europa”.

W ramach naszego stoiska będziecie mogli zagrać w grę planszową „Honorowy Prezydent” czy też „Skok w kulturę”, będziemy prowadzić również stanowisko NaprawmyTo.pl (będziemy udzielać informacji i porad w jaki sposób dodawać alerty w serwisie, jak zarządzać swoim profilem, w jaki sposób zgłaszać uwagi co do funkcjonowania serwisu).

Przygotujemy również dla uczestników pikniku smakołyki, takie jak domowe ciasta i ciasteczka czy też chlebek ze smalcem, a wszystko to po to aby zebrać jeszcze więcej pieniędzy na leczenie kolegi cierpiącego na nowotwór – Piotrka Danlowskiego.

Tego dnia zaczynamy również oficjalna kampanię informacyjną akcji: STAWKA WIĘSZKA NIŻ 8 MLD, o jej szczegółach możecie poczytać na stronie www.stawka8mld.pl.

Piknik rozpoczyna się już o g. 15:00.

Do zobaczenia!