Pomiń menu

Młodzieżowa Rada Gminy Płużnica

Będziemy uczestniczyć w uroczystościach związanych z dziesięcioleciem współpracy pomiędzy Gminą Płużnica a niemiecką Gminą Hagen.

Zostaliśmy zaproszeni przez władze naszej gminy do wzięcia udziału w wyjeździe do Niemiec do zaprzyjaźnionej gminy Hagen. W tym roku obchodzimy dziesięciolecie współpracy pomiędzy naszymi gminami. W lipcu gościliśmy delegację z Hagen, a 13 września delegacja z naszej gminy wyjeżdża do Niemiec na 5 dni. W czasie pobytu gości z Niemiec w Płużnicy  prezentowaliśmy naszą działalność. Przedstawialiśmy nasze zadanie w ramach akcji Masz Głos Masz Wybór, zaprezentowaliśmy wyniki naszej diagnozy. Gości z Niemiec bardzo zainteresowało nasze zadanie i pomysł w zaangażowanie mieszkańców gminy w projektowaniu miejsca nad jeziorem. Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w wyjeździe razem z przedstawicielami władzy gminy i przedstawicielami innych instytucji oraz stowarzyszeń.