Pomiń menu

Prezydent Świętochłowic potwierdza: „Budżet Partycypacyjny powstanie”

Na łamach Dziennika Zachodniego ukazał się artykuł o działaniach "Wspólnych" w ramach akcji Masz Głos, Masz wybór. Autorka artykułu uzyskała wypowiedź Prezydenta Świętochłowic, który potwierdził, że Budżet Partycypacyjny powstanie i będzie uwzględniony już w 2014 roku.

Dziennik Zachodni to najpopularniejszy serwis informacyjny w naszym mieście, który publikuje informacje zarówno w internecie, jak i w formie drukowanej. Zamieszczony artykuł podsumował działania Fundacji „Wspólne Świętochłowice” w tegorocznej edycji akcji Masz Głos, Masz Wybór. Najważniejszym fragmentem artykułu jest wypowiedź Prezydenta Miasta Dawida Kostempskiego, który po raz kolejny zadeklarował chęć utworzenia „Budżetu Partycypacyjnego”, o którego przeznaczeniu będą decydować mieszkańcy naszego miasta. Istnieje zatem szansa na wprowadzenie w życie kolejnego, skutecznego narzędzia aktywizującego mieszkańców Świętochłowic.

Link do internetowej wersji artykułu dostępny na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook:  http://www.facebook.com/wspolne.swietochlowice