Pomiń menu

Zamojski Urząd na 5? SPRAWDZIMY!

Czy w Zamościu mieszkaniec musi wziąć dzień wolny w pracy żeby wyrobić prawo jazdy? Czy może umówić się na spotkanie z prezydentem przez telefon? Czy może pobrać potrzebny formularz ze strony internetowej urzędu? Na te pytania i wiele innych Stowarzyszenie "Projekt-Europa" odpowie realizując zadanie URZĄD NA PIĄTKĘ.

W dniu 30.10.2012 r. (wtorek) prezes Stowarzyszenia „Projekt-Europa” Barbara Kolbus oraz Wiceprezes Paweł Kalinowski spotkali się z Prezydentem Miasta Zamość Marcinem Zamoyskim celem omówienia wspólnej realizacji zadania Urząd na Piątkę.

Co może cieszyć, pan Prezydent wyraził zainteresowanie współrealizacją zadania i wyraził swoją dla niego aprobatę. Zgodził się również na przeprowadzenie sondy internetowej dot. funkcjonalności nowopowstałej strony www miasta Zamość (w tym zamieszczenie linku do niej na oficjalnej stronie miasta).

Podczas spotkania zostały wstępnie omówione kolejne działania, które stowarzyszenie wraz z urzędem miasta zamierza wspólnie podjąć celem budowania większego zaangażowania mieszkańców w życie ich miasta.