Pomiń menu

Dni Urzedu Miejskiego w Olsztynku odwołane!

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów musieliśmy odwołać Dni Otwarte Urzędu Miejskiego w Olsztynku. Już po 45 minutach nastąpiła ewakuacja Urzędu.

Przyczyną tego zamieszania był gaz, który można było wyczuć w Urzędzie Miejskim w Olsztynku. Odpowiednie służby zajmują się ustaleniem przyczyn tego zdarzenia.

Organizatorzy nie chcąc ryzykować zdrowia i bezpieczeństwa odwiedzających postanowili odwołać Dni Otwarte i zorganizować je w innym terminie. Warto wspomnieć, że same zapowiedziane grupy szkolne, łącznie liczyły 550 osób! Dni Otwarte rozpoczęły się o godz. 10:00 i zakończyły o 10:45. W tym czasie Urząd odwiedziło ponad 150 osób. Świadczy to o olbrzymim zainteresowaniu pracą Urzędu.Odwiedzający poznawali pracę Informacji Turystycznej, stan finansów gminy oraz plany budżetowe na przyszły rok. Można było odwiedzić gabinet Burmistrza Olsztynka, Biuro Rady, nowe Biuro Obsługi Interesanta  oraz dowiedzieć się, jakie inwestycje są realizowane i planowane w Olsztynku oraz jak wyglądają procedury z tym związane. W Sali Konferencyjnej odwiedzający zgłębiali zwyczaje panujące podczas ślubu cywilnego oraz dowiadywali się jak pracują lokalne władze, w tym Młodzieżowa Rada Miejska w Olsztynku.

Liczymy, że zaistniałe problemy nie niosą za sobą dużego zagrożenia i da się je szybko rozwiązać.

W najbliższym czasie pojawia się zdjęcia.