Pomiń menu

Dziekujemy z 10 lat akcji Masz głos Masz wybor

Burmistrz Korfantowa, Przewodniczący Rady Miejskiej i Prezes Fundacji Przyszłość i Rozwój na rzecz Gminy Korfantów skierowali do organizatorów akcji Masz Głos, Masz wybór specjalny adres w którym napisali:

 

Z okazji 10 lecia prowadzonej przez Was kampanii „Masz Głos, Masz Wybór” pragniemy podziękować Państwu, za możliwość udziału w tej akcji. Przesłanie jakie nosi ta akcja pozwala lepiej zrozumieć zasady demokracji, współpracy dla wspólnego dobra, a także ideę dialogu, która w Waszym wydaniu jawi się nie tylko jako umiejętność przekonywania, ale przede wszystkim umiejętność słuchania partnera.

Udział naszej społeczności w kampanii „Masz Głos, Masz Wybór” przybliżył nas do tej grupy gmin w której stosowane są wysokie standardy współpracy jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi, a także z mieszkańcami gminy. Mamy w tym dziele swój znaczący udział, co przynosi nam wiele satysfakcji. Chcemy wspólnie działać na rzecz rozwoju wszelkich form dialogu społecznego, otwarci jesteśmy na zaspakajanie potrzeby aktywności oraz wpływania na decyzje samorządu gminy coraz to nowych grup mieszkańców, a także poszerzania wiedzy o gminie i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Wszystkim uczestnikom kampanii „Masz Głos, Masz wybór”, w imieniu naszej, korfantowskiej społeczności gratulujemy osiągnięć i dorobku w rozwoju Małych Ojczyzn. Życzymy jednocześnie sukcesów dużych, ale i tych małych, które codziennie zmieniają Waszą i naszą rzeczywistość. Wszystkim działaczom i wolontariuszom życzymy osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy, a również powodzenia w życiu osobistym!