Pomiń menu

Dni Otwarte Urzędu Miejskiego w Olsztynku po raz kolejny!

Burmistrz Olsztynka oraz Młodzieżowa Rada Miejska w Olsztynku po raz kolejny zapraszają na Dni Otwarte Urzędu Miejskiego w Olsztynku. Już 17 stycznia 2013 roku w godz. 09:00 – 13:00 wszystkim odwiedzającym planujmy pokazać Urząd Miejski w Olsztynku od środka.

Dni Otwarte Urzędu Miejskiego w Olsztynku zostały zorganizowane w ramach konkursu Super Samorząd 2012. Po raz pierwszy odbyły się one w 28 listopada 2012r. Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiły szkoły, z których zadeklarowano blisko 600 osób! Niestety wydarzenie zostało przerwane z powodu problemu z siecią kanalizacyjną, w efekcie czego zarządzono ewakuację Urzędu. Do godz. 11 instytucje zdążyło jednak odwiedzić około 250 osób. Inicjatywa cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, ze organizatorzy postanowili ja powtórzyć.

Podczas dni otwartych będzie możliwość zobaczyć m. in.:
– gabinet Burmistrza Olsztynka,
– odnowioną Salę Ślubów,
– nowe Biuro Obsługi Interesanta,
– Biuro Rady Miejskiej,
– Punkt IT.Będzie to również okazja do spotkania z Burmistrzem Olsztynka, Skarbnikiem Olsztynka, radnymi, strażnikami miejskimi, urbanistą oraz innymi osobami odpowiadającymi za to co dzieje się w naszym otoczeniu. Wszystkie te osoby będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz odpowiadać na „trudne” pytania odwiedzających.
W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie 🙂