Pomiń menu

Fotorelacja z II Turnieju Siatkówki a zarazem I Święto Samorządu

21 lipca 2013 w piknikowej atmosferze pod niebem pełnym słońca, odbył się II turniej siatkówki w Wójtowie, który spotkał się z dużym zainteresowaniem licznie przybyłych mieszkańców. Spotkanie odbyło się pod znakiem wielu emocji ale wszystko w zakresie zasad „Fair Play”. W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Zawody odbywały się na dwóch boiskach: na placu zabaw przy ulicy Modrzewiowej oraz na boisku przy osiedlu Leśnym.

IMG_1176 IMG_1196 IMG_1355 IMG_1356 IMG_1358 IMG_1410 SAM_0351 SAM_0349 SAM_0346Zwycięzcami została drużyna:

„Skra Wójtowo”

Kapitan: Sebastian Jędruszczak

II miejsce zajęła:
drużyna „Ulica Klonowa”

III miejsce zajęła:                                                                                                                drużyna „Radnych”

W II Turnieju Siatkówki o Puchar Sołtysa Wójtowa doskonale spisała się drużyna barczewskich radnych w składzie: Jarosław Bonus, Joanna Bonus, Jan Połowianiuk,Zbigniew Chlubicki, Grzegorz Gawrylczyk, Jerzy Zahorski, Dariusz Jasiński, która zajęła w rozgrywkach 3 miejsce.

Najstarszym zawodnikiem turnieju był radny Jerzy Zahorski.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Robert Komorowski