Pomiń menu

Biblioteki gminy Hrubieszów w akcji!

Gminna Biblioteka Publiczna w Moniatyczach dołączyła do  ogólnopolskiej akcji „Masz głos, masz wybór” organizowanej przez Fundację Batorego.

 

Razem z bibliotekarkami z terenu gminy Hrubieszów po raz pierwszy  będziemy realizować  zadanie „Głosuj świadomie”, którego celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne.  

Biblioteki w gminie Hrubieszów to ważne miejsca, centra aktywności społecznej,  miejsce informacji o sprawach lokalnych,  dlatego podczas spotkań chcielibyśmy rozmawiać z mieszkańcami  jak ważne jest podejmowanie świadomych decyzji podczas wyborów  samorządowych. Gmina to nie urząd -to ludzie, którzy ją tworzą. Porozmawiamy jak ważny jest ich głos w danej sprawie. Chcielibyśmy zachęcić do wyjścia z domu i współdecydowaniu, porozmawiać o planach i marzeniach osób wokół nas. Nasza społeczność lokalna ma ogromy potencjał i możliwości.

W ramach akcji będziemy również zbierać informacje o kandydatach startujących do władz w naszej gminie i rozpowszechniać je wśród mieszkańców.

Zapraszamy na stronę facebooka biblioteki

https://www.facebook.com/pages/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Moniatyczach/144398562387137