Pomiń menu

Dostępna Warszawa – gra miejska w stolicy!

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w grze miejskiej „Dostępna Warszawa. Monitoring obywatelski Konwencji o prawach osób z niepełnosprawnościami w Warszawie”, odbywającej się w ramach VII Tygodnia Obywatelskiego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy do wzięcia udział w zabawie!

Uczestnicy zabawy wcielą się w rolę Ambasadorów ONZ, którzy w mają za zadanie sprawdzić, czy stolica Polskie jest miastem bez barier, dostępnym dla wszystkich obywateli zgodnie ze standardami zapisanymi w Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.
To zadanie wymaga pracy zespołowej, odwagi i umiejętności aktorskich, dlatego drużyny otrzymają odpowiednie rekwizyty oraz wsparcie agentów specjalnych. Niektórzy uczestnicy wcielą się w rolę osób niewidomych, poruszających się na wózku i ich asystentów oraz reporterów.
Zapraszamy 11 września o godzinie 11 pod Pałac Kultury i Nauki (wejście od strony Kinoteki).

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, każdy mieszkaniec Warszawy może włączyć się do zabawy! Warunkiem jest wypełnienie karty gracza i przesłanie jej na adres [email protected] lub [email protected].
Gra zakończy się spotkaniem podsumowującym, poczęstunkiem i rozdaniem upominków w siedzibie Fundacji przy Placu Konstytucji.
Jeśli jesteś świadomym obywatelem i aktywnym mieszkańcem Warszawy dołącz do nas 11 września i sprawdź, czy przestrzeń miejska jest przyjazna i dostępna dla wszystkich!

Więcej informacji na stronie www.pelnosprawnywyborca.firr.or.pl

FIRR_logo_kwadrat

LOGO-OFIP-kolor-150dpi-WEB-pion-300x209