Pomiń menu

Nowosolna: akcja pro-frekwencyjna lokalnej gazety CO U NAS

W gminie Nowosolna akcja pro-frekwencyjna "Zadaj pytanie kandydatowi". Wyborcy mogą na portalu lokalnej gazety CO U NAS przepytać kandydata do samorządu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Kandydaci natomiast mają okazję, by dać się lepiej poznać swoim wyborcom. Samorząd gminy jest niechętny działaniom pro-frekwencyjnym niezależnej gazety.

Informujemy o akcji gazety CO U NAS „zadaj pytanie kandydatowi”. Jest to działanie pro-frekwencyjne. Celem akcji jest ułatwienie kontaktu między wyborcami i kandydatami do samorządu. CO U NASJako redakcja lokalnej gazety mamy nadzieję, że ten dialog, który się teraz nawiązuje między społecznością gminy i jej przyszłymi reprezentantami będzie się rozwijał i będzie trwał również po wyborach, przez całą przyszłą kadencję, bo takie zainteresowanie i nadzór nad działaniami samorządu i finansami gminy jest bardzo potrzebny.
Redakcja gazety CO U NAS powiadomiła wójta i radnych o prowadzonej akcji. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Nowosolna prosiliśmy nasz samorząd o umieszczenie informacji na portalu gminy oraz w drukowanym biuletynie „Monitorze Samorządowym”. Niestety, samorząd gminy Nowosolna okazał się niechętny działaniom pro-frekwencyjnym niezależnej gazety.