Pomiń menu

Pierwsza debata internetowa – 24 października!

Pierwszy raz w historii naszego miasta odbędzie się debata internetowa z kandydatami do Rady Miasta z okręgu nr 1, 2, 3, 4. Będziemy dyskutować szczególnie o sprawach związany z życiem mieszkańców dzielnic - komunikacja zbiorowa, ścieżki rowerowe, problem zaniedbanych osiedlowych parków, bezpieczeństwo, kultura i rozrywka na osiedlach.

Debata kandydatów z okręgu 4 odbędzie się 24 października o godz. 18:00 za pośrednictwem serwisu Google Hangouts. Do udziału w spotkaniu potrzebny jest jedynie sprzęt komputerowy. Sprawy techniczne ograniczone są do dwóch kliknięć na ekranie komputera (instrukcje pojawią się po wejściu w link). Debata będzie nadawana na żywo oraz nagrywana do późniejszego odtworzenia na portalu YouTube. Każdy z kandydatów będzie debatował z własnego mieszkania. Do rozmowy zaprosiliśmy „jedynki” i „dwójki” z KW PiS, PO, PSL, SLD, Wyborców Marzeny Wróbel i Radomianie Razem, Wolny Radom.

mały baner (1)

Link do debaty pojawi się w naszych aktualnościach w dniu debaty.

Patronem głównym wszystkich debat jest Radomska Grupa Mediow, która będzie odpowiedzialna za promocję inicjatywy na portalu CoZaDzień, radiu Rekord, gazecie 7 dni oraz zapowiedzi na ekranach ledowych w całym mieście.

debaty internetowe 800x460