Pomiń menu

Przedwyborczy quiz wiedzy o samorządzie – Nowy Tomyśl

Będziesz głosować? Sprawdź swoją wiedzę, przekonaj się czy jesteś świadomym wyborcą! Kandydujesz? Przetestuj swoją znajomość reguł obowiązujących w gminie.

Co się dzieje w naszej gminie? – czyli quiz wiedzy o samorządzie

quiz

Zapraszamy do wzięcia udziału w przedwyborczym quizie wiedzy o samorządzie. Celem przedsięwzięcia jest podjęcie działań mobilizujących społeczność lokalną do świadomego podejmowania decyzji w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada. Wersja online quizu wystartowała 3 listopada na poniższej stronie Niezależnego Forum Nowego Tomyśla w ramach prowadzonej akcji profrekwencyjnej pod nazwą Nie przegap wyborów!.

quiz1

ROZPOCZNIJ QUIZ!

Przygotowany przez nas quiz sprawdzi Twoją wiedzę na temat samorządu lokalnego. Test opiera się na zestawie pytań opracowanych przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór. Uprzednio dostosowaliśmy je do naszego lokalnego samorządu oraz skonsultowaliśmy ze specjalistami z nowotomyskiego urzędu miasta.

Wśród najlepszych odpowiedzi rozlosowane zostaną nagrody książkowe. Wyniki quizu, statystyki oraz informacje o nagrodach opublikowane zostaną na łamach Forum już 17 listopada.

Zapraszamy!