Pomiń menu

Rozstrzygnięcie quizu wiedzy o samorządzie – Nowy Tomyśl

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w przedwyborczym quizie wiedzy o samorządzie. Celem przedsięwzięcia było podjęcie działań mobilizujących społeczność lokalną do świadomego podejmowania decyzji w wyborach samorządowych, które odbyły się 16 listopada.

Wersja online quizu wystartowała 3 listopada na stronie Niezależnego Forum Nowego Tomyśla w ramach prowadzonej akcji profrekwencyjnej pod nazwą Nie przegap wyborów!. Quiz został zamknięty 16 listopada, jest on nadal dostępny do rozwiązania ale wyniki nie są już rejestrowane.

Dwa słowa o statystykach.

W quizie wzięło udział 145 osób. W tym 32 zakwalifikowały się do wzięcia udziału w losowaniu nagród książkowych. Wśród zgłoszonych adresów mailowych rozlosowanych zostanie 20 nagród, wylosowane osoby zostaną powiadomione o tym fakcie drogą mailową, na adres ze zgłoszenia. Nagrodami są pozycje książkowe dla dzieci i młodzieży „Mam prawo!” traktujące o prawach człowieka, autorstwa Grzegorza Kasdepke. Najwyżej ocenione odpowiedzi uhonorowane zostaną dodatkowo pozycją „Masz prawo, człowieku.” tego samego autora.

Poniżej prezentujemy procentowy rozkład odpowiedzi:

q1

oś x – procent poprawnych odpowiedzi
oś y – liczba osób, która dany wynik osiągnęła

oraz rozkład ilości odpowiedzi w czasie:

q2

Dziękujemy i pozdrawiamy.