Pomiń menu

Kolejny raz w akcji Masz Głos, Masz Wybór

Niezależny Portal Obywatelski po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie realizowanym przez Fundację Batorego Masz Głos, Masz Wybór. Podczas szkolenia inauguracyjnego portal reprezentował Radosław Wdowski.

11174648_10152882843050488_6781868864861182344_o

Niezależny Portal Obywatelski po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie realizowanym przez Fundację Batorego Masz Głos, Masz Wybór. W obecnej edycji program realizowany jest we współpracy z takimi organizacjami jak: Pracownia Badań i Innowacji „Stocznia”, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich „OPUS”, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju oraz Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „BONA FIDES”. Podczas szkolenia inauguracyjnego portal reprezentował Radosław Wdowski.

W tegorocznej edycji nasz portal realizować będzie działanie pod nazwą „Lepsze Instytucje”. Jego celem jest włączenie społeczności lokalnej, władz samorządowych i sektora pozarządowego w ogólną debatę na temat funkcjonowania instytucji publicznych w naszej gminie. Całą akcję wspierają eksperci i patronują jej media regionalne. Chcemy zaprosić jak najszersze grono osób do współpracy i wypracowania rekomendacji dotyczących funkcjonowania lokalnej administracji publicznej, tak, aby była przyjazna mieszkańcom.