Pomiń menu

Olecko. OKO w OKO

OKO w OKO, czyli Olecka Kawiarenka Obywatelska organizowana przez grupę nieformalna mieszkańców Olecka Kooperatywa Obywatelska. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 18 października od godz. 12:00. Sala Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej przy Placu Wolności 2 w Olecku.

Możemy zmienić Olecko? Możemy i zmieniamy, ale od czasu do czasu trzeba się spotkać, pogadać i popracować. Określić, co nas boli i jaki mamy pomysł, aby to wspólnie poprawić.

Zapraszam do kooperatywy w kawiarence.

Tematy wiodące tej Kawiarenki: inicjatywa lokalna mieszkańców; lepsza przestrzeń dla ludzi; budżet obywatelski; konsultacje społeczne; wnioski i petycje; dostęp do informacji publicznej plus to co usłyszymy od Was.

Będzie żywo, twórczo, konstruktywnie, aktywnie, angażująco (mam nadzieję dzięki Wam). Spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Kawiarenka obywa się w ramach przystąpienia OKO do udziału w dwóch przedsięwzięciach mających na celu skuteczne angażowanie się w sprawy publiczne: Akcja Masz Głos Masz Wybór (więcej o tym na https://www.maszglos.pl/personal/members/olecka-kooperatywa-obywatelska-oko/groups/) oraz projekt animacyjny Forum Animatorów Społecznych Warmii i Mazur.

Prowadzenie: Krzysztof Kozłowski (Animator Forum Animatorów Społecznych).

Osoby, które chcą wziąć udział w Kawiarence Obywatelskiej proszę o potwierdzenie na maila: [email protected] w terminie do 14 października 2015 r. (do godz.: 20.00).

Nie pytaj co Olecko może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla Olecka.

Jeżeli znasz osobę, która chce się włączyć w nasze działania – poleć jej udział w Kawiarence.

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam, Maciej Juchniewicz, Olecka Kooperatywa Obywatelska (OKO)

OKO w OKO. 18.10.15 r.

oko. grupa