Pomiń menu

Ranking Radnych w Żorach: jak radni pracowali w październiku?

16 listopada minął rok odkąd wzięliśmy udział w wyborach samorządowych i obdarzyliśmy zaufaniem 23 mieszkańców Żor, którzy reprezentują nasze interesy w Radzie Miasta. My natomiast przyglądamy się ich pracy już ósmy miesiąc oraz przyznajemy kolejne punkty za aktywność w wybranych obszarach.

Jak radni wypadli w kolejnym miesiącu swojej pracy na rzecz miasta? Najwięcej punktów we wrześniu zdobyli Piotr Huzarewicz (PiS) i Wojciech Maroszek(PO), bo aż 7 pkt. 6,5 pkt przyznaliśmy Piotrowi Kosztyle (ŻP i WS) i Jackowi Mikecie (PiS). Radni są obecni na komisjach i sesji Rady Miasta, ale i co miesiąc prowadzą dyżury dla mieszkańców. Dzielą się również swoimi spostrzeżeniami w Internecie – na portalu Facebook (Huzarewicz, Maroszek, Miketa), Salon24 (Huzarewicz) czy na blogu (Kosztyła).

Niestety, są też wciąż rajcy, do których trudniej mieszkańcom dotrzeć, spotkać się, a nawet obserwować on-line ich pracę. M.in. właśnie przez to różnica punktów między pierwszym a ostatnim miejscem w rankingu wynosi aż 32 pkt.

Kto stanowi czołówkę za okres 1 stycznia – 31 października br. i jak wypadli pozostali radni? > Zobaczcie tutaj

Przypomnijmy, „Ranking Radnych” jest aktualizowany raz w miesiącu (z wyłączeniem wakacji) i publikowany na Portalu tuŻory.pl w zakładce: www.tuzory.pl/ranking-radnych. Punkty przyznawane radnym są sumowane.

Czytaj też: > Sesja Rady Miasta Żory online. Tego nie da się oglądać