Pomiń menu

Materiały Masz Głos, Masz Wybór docierają do mieszkańców i mieszkanek Rabki-Zdroju

Akcja Masz Głos, Masz Wybór toczy się w całej Polsce. A dzięki nam dociera też do Rabki-Zdroju!

Nasze stowarzyszenie, Forum Rdzawka, dołączyło do akcji już po raz ósmy.

W sierpniu udostępnialiśmy przygotowane przez Masz Głos, Masz Wybór informacje  referendum. We wrześniu i październiku informowaliśmy mieszkańców i mieszkanki Rabki-Zdroju o tym, jak mogą oddać ważny głos w wyborach parlamentarnych. Rozdawaliśmy ulotki, wieszaliśmy plakaty i zamieściliśmy inforgrafiki na naszej stronie internetowej.

Obecnie w naszej gminie rozdajemy i rozwieszamy w formie plakatów Kartę Praw Mieszkańca.

Masz Głos, Masz Wybór wysyła materiały za darmo wszystkim chętnym uczestnikom akcji, warto z tego korzystać!