Pomiń menu

Dostępni radni – sprawozdanie końcowe

To już kolejna edycja programu Masz Głos w której bierzemy udział. Wiemy już co nam się udało, a nad czym musimy jeszcze popracować.

Obecna edycja to miedzy innymi pracowite uzupełnianie portalu suwalki.mamprawowiedziec.pl oraz wydanie broszury informującej mieszkańców co mogą wymagać od swoich przedstawicieli oraz jak się z nimi skontaktować.

Przez cala edycje wymieniliśmy mnóstwo pism z urzędem oraz odbyliśmy wiele rozmów, stosując zasadę ze musimy przekonać urząd, by było lepiej.

Wiemy ze jest dobrze, ale zdecydowanie nad wieloma kwestiami będziemy jeszcze pracować tak aby było bardzo dobrze. To ze kończy sie ta edycja programu, to nie znaczy ze my kończymy swoja prace.

Opracowana ulotka będzie na bieżąco aktualizowana i posłuży jeszcze wiele czasu mieszkańcom Suwałk. Wiemy co jeszcze urząd musi poprawić, gdzie są niedociągnięcia, ale wiemy tez ze będziemy dążyć do tej zmiany.

A wiec być może do usłyszenia w kolejnej edycji programu … bo my wiemy ze będziemy to robić dalej niezależnie od innych.

DOSTEPNI-RADNI-sprawozdania-koncowego-Suwałki