Pomiń menu

Grali w piłkę z IV świata

Podczas tegorocznego Turnieju Hetman Cup 2017, rozgrywanego już po raz X we Włoszczowie został rozegrany mecz pokazowy pomiędzy członkami Naszego Stowarzyszenia, a Reprezentacją Polski w Ampfutbolu, która na ubiegłorocznych Mistrzostwa Świata w Meksyku zajęła IV miejsce.

Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 7-7 i był okazją do pokazania, że piłka nożna ma wiele odsłon, a zawsze chodzi o zaangażowanie, pasje i umiejętności. To właśnie zaprezentowali ampfutboliści, którzy mimo braku kończyny pokazali wielką sportową klasę, godną mistrzów.

Dla członków i przyjaciół Naszego Stowarzyszenia była to doskonała lekcja pokory. Mamy nadzieję, że podobne imprezy będą skutecznym zaproszeniem dla kolejnych niepełnosprawnych mieszkańców do aktywności mimo przeciwności. Zapraszamy na www.sprawniejsi.pl