Pomiń menu

Diagnoza społeczna

Diagnoza społeczna

Dziś, tj. 09 listopada 2017 r. od godz. 8:00 można wziąć udział w ankiecie, którą przygotowali wspólnie Projekt Radomir i Sołtys Aleksandrowa Kamil Stepnowski.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Aleksandrowa i Obierwi do wypełnienia ankiety przygotowanej w ramach akcji „Masz Głos”. Projekt Radomir i Sołtys Aleksandrowa (Kamil Stepnowski – prywatnie członek Projektu Radomir) chcieliby poznać zdanie mieszkańców na temat: co można zmienić w naszym najbliższym otoczeniu? Każda sugestia i przemyślenie będą rozważone w ramach naszych możliwości. Ankiety są w pełni anonimowe, a ich wypełnienie zajmie Wam tylko chwilę. Rozumiemy, że nie każdy ma dostęp do internetu, dlatego zachęcam do wypełniania papierowej wersji ankiety – są one dostępne w sklepie GS u Kingi dzięki uprzejmości właścicielki. Opiszcie zalety, wady oraz oczekiwania w stosunku do miejsca w którym wspólnie żyjemy.

Do dzieła! 🙂
Dla chętnych internautów podaję link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYp6r16qU9Hrw9llMBsCxMlLEH9Czu9W39B7eGdYZvpOkY9A/viewform