Pomiń menu

Nasze Potrzeby

Spotkanie odbyło się rodzinnej atmosferze. Poznaliśmy nasze błędy ale cóż najlepszą nauką jest działanie. Wiemy nad czym musimy jeszcze popracować.
Dowiedzieliśmy się między innymi jaki wpływ na budżet gminy mają zwykli mieszkańcy.
W najbliższym czasie będziemy starać się o utworzenie Bazy Wolontariatu w naszej gminie, postawienie Biletomatu w okolicach dworca oraz o nocne dyżury w naszych aptekach (to będzie trudny punkt do spełnienia ale razem damy radę).
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom a w szczególności Radnym dzięki którym czujemy, że mamy szansę coś zdziałać .
Dziękujemy również Pani Beacie Strama Dyrektor Zespołu Szkół imienia Generała Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie za udostępnienie budynku oraz Damianowi Dubina za wstęp o Akcji Masz .
Radosław Szpot

Ciekawe, żywe spotkanie zorganizowane przez młodzież z gminy Murowana Goślina w ramach ogólnopolskiej akcji angażującej mieszkańców i władze do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Brawo Wy!

Rozwój Ziemi Goślińskiej
Młodzież z Murowanej Gośliny działa! ?:) Dziś odbyło się spotkanie osób zaangażowanych w inicjatywę lokalnej grupy nieformalnej, która bierze udział w akcji Masz Głos. Jej celem jest aktywne wsparcie rozwoju naszej gminy poprzez powstanie Młodzieżowej Rady Miasta. Radni z naszego środowiska oraz członkowie Stowarzyszenia bardzo kibicują tej inicjatywie. Dziś naszą grupę (na zaproszenie Kryspina) reprezentowała silna delegacja z Panią Prezes, Aleksandrą Henclewską na czele. 🙂