Pomiń menu

Inicjatywa lokalna w Zielonej Górze – Warsztaty 20.03.2018

Fundacja LYADA i OWES Zielona Góra – w ramach akcji Masz Głos – zapraszają mieszkańców Zielonej Góry na bezpłatne warsztaty poświęcone przygotowaniu wniosku o realizację zadań w ramach „Inicjatywy lokalnej – w Zielonej Górze” – 20 marca 2018 r., wtorek, o godz. 17.00 w siedzibie OWES przy ul. Dąbrowskiego 41D/3 w Zielonej Górze.

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło przygotowaniu wniosków zgodnie ze wymogami wynikającymi z uchwały Rady Miejskiej w Zielonej Górze dotyczącej realizacji zadań w ramach inicjatywy lokalnej. Napisanie wniosku – to już pół dzieła. Trzeba tylko mieć pomysł i chęć do działania! Warsztaty poprowadzi Adam Szulczewski z OWES Zielona Góra

Na warsztaty warto przyjść z konkretnym pomysłem do realizacji w ramach inicjatywy lokalnej. Wspólnie będziemy konsultować i zastanawiać się jak wpasować Wasze pomysły w wymagania wynikające z przepisów.

Warsztaty są adresowane do mieszkańców Zielonej Góry zainteresowanych poznaniem narzędzia współpracy jakim jest inicjatywa lokalna. W trakcie warsztatów przypomnijmy sobie czym jest inicjatywa lokalna i przygotujemy swoje wnioski.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są mailowo: [email protected] lub [email protected] lub tel. 533 316 283.

Miejsce warsztatów:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)

Termin: 20 marca, godz. 17.00

Więcej informacji i materiały, które pomogą Wam się przygotować do warsztatów znajdziecie tutaj -> http://owes.zgora.pl/wydarzenia/wydarzenie/inicjatywa-lokalna-warsztaty-20-marca/