Pomiń menu

Społeczna Strategia Rozwoju Gminy Murowana Goślina 2030

Społeczna Strategia Rozwoju Gminy Murowana Goślina 2030

W sobotę 21 kwietnia na terenie naszej gminy nasi przedstawiciele na prośbę radnego Szymona Pędzińskiego z 20 studentami UAM oraz lokalnymi społecznikami i radnymi,  przeprowadzali ankiety z mieszkańcami.
☞ Pytaliśmy m.in. o to, jak żyje się w naszej gminie, jakie problemy wymagają najpilniejszych rozwiązań, a jakie inwestycje i inicjatywy warto ich zdaniem wspierać.
☞ Każdy z ankietowanych dostał na pamiątkę deskę do krojenia z logo naszej Społecznej Strategii Rozwoju.
☞ Odwiedziliśmy każdy zakamarek naszej gminy! Przemierzaliśmy ulice Zielonych Wzgórz i historycznej części miasta. Byliśmy w Rakowni, Boduszewie, Kamińsku i Pławnie. Odwiedziliśmy Białężyn i Białęgi, Nieszawę i Uchorowo, Przebędowo i Raduszyn, Mściszewo i Złotoryjsko, Starczanowo i Trojonowo. Wpadliśmy z wizytą także do Długiej Gośliny, Kątów, Wojnowa i Wojnówka, Głębocka i Głęboczka, Łopuchowa i Łopuchówka.

Zdjęcia: