Pomiń menu

By wspólnie świętować

By wspólnie świętować

Przed Świętami Bożego Narodzenia w radomszczańskim "Edenie" odbyło się spotkanie wigilijne.

Wigilię rozpoczęto od występu artystycznego przygotowanego przez grupę studentów „Jasełka” i zaprezentowano repertuar świąteczny – kolędy i pastorałki. Następnie przyszedł czas na modlitwę oraz składanie najlepszych życzeń świątecznych i noworocznych. Życzenia wszelkiej pomyślności, wspaniałych świąt oraz udanego nowego roku złożył nam ks. Antonii Arkit i wszyscy nawzajem uczestnicy.

Goście złożyli życzenia na ręce prezes Ewy Kaczmarczyk dla całego Zarządu RUTW SAN oraz członków Uniwersytetu. Następnie goście i gospodarze przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie nawzajem najlepszych życzeń.

Jak przystało na spotkanie wigilijne, nie zabrakło też wspaniałej kolacji. Na stołach znajdowały się potrawy, które spożywamy podczas wigilijnej wieczerzy, w tym m.in. pierogi z kapustą i grzybami. W imieniu władz Powiatu Radomszczańskiego w spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Zygma oraz Sekretarz Powiatu Tomasz Kornacki, a Urzędu Miasta Wioletta Marcinkowska naczelnik CAS i Jadwiga Łysik Wiceprzewodnicząca Rady Miasta.