Pomiń menu

PODWIECZOREK DLA NGO

PODWIECZOREK DLA NGO

MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Stowarzyszenie „Projekt Radomir” zaprosili organizacje pozarządowe i aktywne osoby z regionu na spotkanie przy ciastku i kawie.

W dniu 14 stycznia 2019 r. w Ostrołęce w lokalu gastronomicznym Spółdzielnia Socjalna „Na Wspólnej” odbył się pierwszy „Podwieczorek Pozarządowy”. Inicjatorem tego spotkania jest Forum Inicjatyw Społecznych (miasto Ostrołęka i powiat ostrołęcki), które skupia osoby i organizacje pozarządowe z miasta Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Oczywiście wielkim wsparciem naszych działań jest MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ale przede wszystkim Pan Łukasz Wachowski. To dzięki jego pomocy udaje nam się skoordynować nasze działania, służy nam wsparciem przy organizacji nie tylko naszych spotkań ale organizuje doradztwo i szkolenia.
Na dzisiejszym spotkaniu omówione główne zasady pisania projektu do FIO 2019. Rozmawiano również o dalszym rozwoju naszego Forum, wspólnych planach i przedsięwzięciach na przyszłość. Zadowalające jest to, że ze spotkania na spotkanie jest nas coraz więcej i do Forum dołączają nowe organizacje. Kolejne spotkanie już w lutym (11.02.2019 r.), serdecznie zapraszamy.