Pomiń menu

Ruszamy ze zbiórką internetową! Mural coraz bardziej realny!

Ruszamy ze zbiórką internetową! Mural coraz bardziej realny!

Dziś ruszamy ze zbiórką środków na mural! A tu trochę szczegółów:

W środku naszej wioski stoi murowany budynek, wiele lat temu była tu zlewnia mleka, obecnie mieści się tam siłownia wiejska. Budynek powinien być naszą chlubą a jest… 🙁
MAMY PEWIEN PLAN… POMOŻECIE?
Chcemy, żeby zlewnia była naszą wizytówką! Chcemy, by na jej ścianie (7m x 5m) powstał mural! Mural z prawdziwego zdarzenia, wykonany przez artystę z pomocą mieszkańców!
Co się na nim znajdzie? Czy będzie nawiązywał do historii, swojskości, tradycji regionu, sportu? A może do rozwoju i przyszłości ? Wszystko zależy od kreatywności mieszkańców!
CZEGO POTRZEBUJEMY? POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY! 🙂
Musimy uzbierać 2500 zł, żeby nasze plany się ziściły! Na tą kwotę złoży się: przygotowanie ściany, zakup dobrej jakości farb i pędzli, projekt muralu, jego wykonanie, poczęstunek dla osób wspomagających oraz warsztaty. Mural powstanie pod okiem lokalnego artysty pana Jana, który ma już na swoim koncie podobne dzieła MAMY OGROMNĄ CHĘĆ I ZAPAŁ DO PRACY BRAKUJE NAM TYLKO PIENIĘDZY!
Czy na budynku znajdzie się coś pięknego, czy nadal będzie odstraszał wyglądem?

To zależy już tylko od Was! Prosimy o wsparcie!

Byliście kiedyś w Dolinie Kacanki? Wesprzyjcie naszą inicjatywę, a przy następnej wizycie będziecie mieli okazję zrobić selfie na tle najładniejszego muralu w okolicy 🙂 i będziecie mogli powiedzieć, że powstał dzięki Wam!

Nie byliście nigdy w Dolinie Kacanki? Zapraszamy w czerwcu! Liczymy, że do tego czasu mural powstanie – i wtedy sami ocenicie czy było warto nas wesprzeć w tej inicjatywie!

Na razie zaczynamy od jednej ściany! Jeśli akcja się powiedzie, mural powstanie na całym budynku!

DO DZIEŁA PRZYJACIELE! LICZYMY NA WAS!

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2369947813237791/

link do zrzutki: https://fanimani.pl/zbiorka/mural-na-starej-zlewni-mleka-w-wiazownicy-kolonii/