Pomiń menu

Gwiazdy w Murowanej Goślinie

Gwiazdy w Murowanej Goślinie

23 marca w Murowanej Goślinie odbyła się pierwsza edycja ,,Murowany Talent” którego organizatorami była Młodzieżowa Rada Miejska oraz Młodzież Goślińska.

Wydarzenie otworzyła para prowadzących: Sandra Sobalak oraz Piotr Łucki.

Jury: Beata Kopiczko, Tobiasz Siniawski, Klaudia Mleczek.

Na początku serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za odwagę,że zechcieli zaprezentować Państwu swoje niezwykłe talenty. Warto wspomnieć, że większość występowała po raz pierwszy przed tak wielką i wspaniałą publicznością. Pierwsze miejsce zajął Dominik Staruch, który stworzył na scenie magiczną atmosferę. Drugie miejsce zajął duet Lidia Skrzypczak oraz Daria Ratajczak. Dziewczyny zachwyciły Jury i widownię występem tanecznym. Trzecie miejsce zajęła Pani Elżbieta Raczyńska, która wzruszyła PUBLIKĘ wykonaniem piosenki List do Matki Violetty Villas. Na zakończenie mogliśmy wysłuchać przepięknego koncertu przygotowanego przez Goślińskie Chabry pod kierownictwem Pana Marcina Matuszewskiego.

Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom Murowanej Gośliny za tak liczne przybycie, doping dla występujących oraz za otwarte serca.

Podczas całej imprezy była z nami Lenka Borkowska, gość honorowy. Aby wspomóc rehabilitację naszej bohaterki, zorganizowano zbiórkę charytatywną, podczas której uzbieraliśmy 884zł 77groszy.

Za profesjonalną obsługę techniczną odpowiadał Jordan Steinke. Za pomoc w organizacji dziękujemy Radnej Miasta i Gminy Murowana Goślina Pani Grażynie Nawrockiej, Dyrektorce MGOKiR w Murowanej Goślinie, Pani Arlecie Włodarczyk, nauczycielkom z lokalnych szkół Pani Beacie Kopiczko oraz Pani Sandrze Sobalak. Chcielibyśmy także podziękować Panu Bartłomiejowi Stefańskiemu za przygotowanie ozdób oraz Panu Hubertowi Sobalak za spot.