Pomiń menu

Został tydzień! Przyspieszamy z działaniami.

Został tydzień! Przyspieszamy z działaniami.

Nasz mural okazał się być strzałem w dziesiątkę! Ściana zostanie ocieplona z funduszu sołeckiego ( odchodzą nam koszty przygotowania ściany pod mural). Burmistrz pomógł w załatwieniu blachy na budynek starej zlewni! Wszystko układa się pięknie gdyby nie czas… Jest już kwiecień, a na materiały z funduszu sołeckiego musimy czekać (machina biurokracji) a my nie mamy czasu, zostało nam kilka dni do podsumowania działań w ramach akcji masz głos!

Pospolite ruszenie wśród mieszkańców! Nie mamy czasu musimy działać już! I stało się mieszkańcy chcą zmiany, chcą pomagać, chcą ofiarować swój czas, sprzęt i materiały dla dobra naszej inicjatywy!

Sobota dobiega końca, to był pracowity dzień!👏👏👏 Dzięki pomocy mieszkańców sołectwa udało się przykryć ścianę styropianem i zabezpieczyć ją prowizorycznym zadaszeniem z folii 😀😀😀. Jesli wszystko się uda we wtorek położona zostanie gładź i wtedy będzie można malować mural! Bardzo dziękujemy Adam Obarzanek Michał Obarzanek oraz panu Dajtrowskiego za ofiarowanie czasu, materiałów i potrzebnego sprzętu. Podziękowania również dla Romana Mazgaja za część materiałów!
Czas nas goni… ale walczymy dalej !💪💪💪